Kolportaż

 Co to takiego Kolportaż? Kolportaż jest to inaczej dystrybucja - pośrednictwo między wydawcą a punktem sprzedaży lub bezpośrednim nabywcą. O kolportażu mówimy w przypadku periodyków, a także utworów muzycznych lub programów komputerowych, zapisanych np. na nośnikach magnetycznych, płytach CD lub DVD. W przypadku tradycyjnych, papierowych wydań koszt kolportażu ma na ogół największy udział w cenie końcowej produktu. O kolportażu mówimy także w przypadku tzw. druków bezadresowych (np. ulotek).

Kolportaż jest bardzo popularną, skuteczną i tanią metodą dotarcia do szerokiej gamy konsumentów. Najczęściej kolportowanymi materiałami są ulotki promocyjne oraz gazetki handlowe. Materiały reklamowe mogą być roznoszone do skrzynek pocztowych, rozdawane  na ulicach, parkingach i w centrach handlowych, jest  skuteczną i tanią metodą dotarcia do szerokiej gamy konsumentów.

Więc jeśli jesteś klientem , wybrałeś agencje reklamową i masz problem z doborem jak najlepszej formy przekazu poprzez kolportaż, agencje reklamowe są od tego aby dobrać dla ciebie jak najlepszą formę przekazu dla odbiorcy. Dobierze też dla ciebie dobrą ofertę do twojego kolportażu. Jeśli będziesz miała dylemat w sprawie kolportażu , który nie wiesz jak on wygląda , osoba która przedstawia ci ofertę wyjaśni ci jak to będzie wyglądało. Przekaże ci wszelkie informacje w sprawie kolportażu , który wybierzesz lub który ci zaproponują.